Plán výuky na týden 27.4.-30.4.

Milí páťáci,

moc Vás zdravím a stále platí, kdo bude potřebovat on- line výuku, buď přímo v Teamsech, nebo přes skype, můžeme si volat i skupinově, ale spíše tak po pěti až osmi dětech max. Pokud bude mít někdo zájem, stačí, když mi napíšete e-mail na chaberova@zseden.cz a nebo přímo do Teamsů, domluvíme si čas a den. Budu se snažit Vám pomoct s čímkoliv potřebujete.

Posílám Vám plán výuky na týden 27.4.-1.5.

Český jazyk : Napište mi, prosím, do školního sešitu a vložte do Teamsů zajímavý děj knihy, divadelního představení, filmu nebo televizní inscenace. Vaše vypravování by mělo mít tři části : úvod, vlastní děj a závěr.

Procvičujte ještě pravopis přídavných jmen  – pracovní sešit str. 29 pokud zvládnete, tak celé i s promluvou na konci stránky.                                                                                      Můžete opět nafotit a vložit do Teamsů – kanálu český jazyk.

Matematika :  pracovní sešit na straně 44 a 45 (můžete opět vše nafotit a vložit do Teamsů – kanálu matematika).

Vlastivěda:  dějepisná část (zelená učebnice)– Str. 30-31, pokud Vás něco zaujme, napište si to do sešitu. Pokud Vás nic nezaujme,         napište mi, proč Vás to nezaujalo a vypracujte do sešitu krátký odstavec týkající se prvního automobilu v českých zemích.

zeměpisná část (červená učebnice) –str. 61, zjistěte a napište si do sešitu, co je to tundra.

přírodovědná část– (modrá učebnice) – str. 44- důležitý je modrý rámeček, můžete si ho přepsat do sešitu.

Těším se, že vložíte práce do Teamsů 🙂. Z.Ch.

Comments are closed.